Begin
07-09-2026 om 19:30
Einde
07-09-2026 om 21:00
Sluiten
Repeterende afspraak!
Wil je de gekozen optie voor alle repeterende afspraken doorvoeren of alleen voor deze afspraak?
Locatie
Kom ook naar de inloopbijeenkomst over het werk aan Middenweg en Oude Schulpweg dat binnenkort van start gaat. De bijeenkomst vindt plaats op maandag 7 september 2026 in Restaurant Nieuw Westert van 19.30 tot 21.00 uur.
Binnenkort starten wij met werkzaamheden aan Middenweg en Oude Schulpweg. Om u te informeren over de planning, de aard van de werkzaamheden en de mogelijke gevolgen voor de bereikbaarheid van omwonenden, nodigen wij u van harte uit voor een inloopbijeenkomst.
Het project bestaat uit het verwijderen van de asfaltverharding en het aanbrengen van bestrating als nieuwe verharding. Daarnaast worden er ook bomen, hagen en ongewenste soorten verwijderd en nieuwe inheemse haag en bomen geplant.